diskuzní fórum

Diskusní téma: Fotečky tady na stránce:)

Datum 30.05.2010
Vložil vdpckad
Titulek PPM

Ahoj, v pondělí 31.5.2010 jsme spustili finální verzi online fotbalového manažeru POWERPLAY MANAGER, kde se jako generální manažer týmu staráš o celý jeho chod, od nákupu a prodeje hráčů, přes jejich trénování, výstavbu sportovního zázemí po vytváření sestavy na zápas a následného hraní zápasu proti tisícovkám týmů řízených jinými lidmi z celého Světa.

Využij jedinečné šance spojené se spuštěním plné verze a zažij hromadný start této hry, kdy budeš mít stejné startovní podmínky jako ostatní lidé. Dokaž všem ostatním, že tvé sportovní, manažerské a obchodní schopnosti jsou lepší, než u ostatních.Děkuji za tvůj čas věnovaný této zprávě a zahraj si fotbal, chceš-li zde www.powerplaymanager.com, nebo přímo zaregistruj se zde a ukaž, že máš na to být lepší, než ostatní: https://ppm.powerplaymanager.com/cs/registrace-do-sveta-online-sport-ovnich-manazer-skych-her.html

Datum 15.09.2009
Vložil Lucka
Titulek kvááásný

Hezký

Datum 01.09.2009
Vložil KiKI
Titulek BLLBÉ HNUSNÉ FOCENÍ

FOTÍŠ OŠKLIVĚ! :(

Datum 02.08.2009
Vložil Ginny
Titulek supa!

Krááásné fotky! Fakt, jsou moooc pěkné!

Datum 20.05.2009
Vložil gini2 (majitelka stránek)
Titulek úvod

tak pokud jste tady byli tak se nezapomeňte zapsat do návštěvní knihy. A pokud jste se tu odívali na fotky tak neváhejte a napište něco o tom co si o nich myslíte římo sem do fóra kde je na to místo! Už se těším na příspěvky:)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode