Ahoj!

Vítá tě na mém blogu jsem gini2 a zde budou moje fotečky co jsem nafotila na různých akcích a podobně. Doufám že se ti tu bude líbit a přeji pěknou zábavu při prohlížení mích fotek a nebo článků:)

 

gini2

VLOŽTE SI MŮJ BANER NA SVÉ STRÁNKY! NAPIŠTE MI DO NÁVŠTĚVNÍ KNIHY ODKAZ NA VAŠE STRÁNKY A JÁ SI TAKÉ PŘIDÁM VÁŠ BANER!

 

 

 To je můj virtuální koník! Dej mu jablkone nebo ko vyhřebelcuj!

 


Novinky

01.10.2009 18:46

Fotky

Rozhodla jsem se že kompletně změním své webové stránky. Fotky budou nahrány přes rajče.net a tak se nelekněte:-). Doufám že se vám tu po změně bude líbit také:-).
28.09.2009 18:16

Omlouvám se

Omlouvám se všem že už jsem dlouho tady na stránkách nebyla. Chci to nahradit a tak připravuji novou směsici fotek z Francie a nějakách těch příležitostných. Poté hodlám uveřejnit fotky z Horses in action a velké ceny Skanska. Tak se určitě brzy přijďte podívat na nové fotky:-).
05.07.2009 19:20

5. 7. výlet:)

Tak dnes sem se svým otcem vyrazila na kole na takový výlet. Již od začátku byli cílem stáje v okolí Prahy. Ale téměř na konci cesty nás potkalo malé překvapení v podobě parkur na Císařském ostrově. Na konec sme tam zůstali až dokonce a tak mám nové fotky! Do zítřka do večera by tu měly být:)
14.06.2009 19:35

Návštěva v hreřbčíně Slatiňany

Tak dnes jsem byl navýlet ve Slatiňanech (poměrně malého města blízko Pardubic). Těšte se na fotky!!!
02.06.2009 22:21

Nové fotky!

Tak dnes jsem předělala web, upravila vzhled, podepsala fotky a snížila jejich velikost. Dále jsem přidala nové fotečky z Velké chuchle. Zítra nebo pozítří mám v plánu přidat Starokladrubské bělouše a vraníky a zbytek dostihových fotek, které jsem tam dnes nestihla dát tak se na ně těšte!!!
01.06.2009 19:20

Velká chuchle

Tak ped týdnem jsem byla zase na dostizích a fotky jsou nafocené!!! Zatím je nemám v počítači ale brzo je čekejte možná už nějaké dám dnes večer:)
18.05.2009 16:21

tak jsou tu dostihy!!!!

Tak včera jsem byla v Chuchli na dostizích a tak tu najdete úplně nové fotečky co jsem tam nafotila. Těšte se na další týden jelikož sem přibydou další!!!!!
28.04.2009 13:18

moc se omlouvám

musela jsem smazat všechny fotky z důvodu opravy fotogalerie. Je mi to moc líto ale ještě dnes večer by se tam měli vrátit a nějaké tam ji přibydou:)
27.04.2009 18:50

fotky

Ještě dnes jsem sem dala nějaké první fotečky.
27.04.2009 18:12

Informace pro návštěvníky

Tak dne 27. 4. jsem si tyto stránky založila a poprvé upravila.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode